Work And Travel

ABD J1 vizesinin alt kategorilerinden biri olup Amerika Birleşik Devletlerine özeldir. Kanada’da, Avustralya’da, İngiltere’de Work And Travel gibi farklı alternatifleri bulunmamaktadır.

 

WAT Hakkında Bilgiler

 Kimler Katılabilir? Work And Travel Nedir? Work and Travel İşleri
Work and Travel (WAT) programına 18 – 29 yaş arasında olup, en az orta düzeyde İngilizce bilen ve tam zamanlı bir üniversitede öğrenim gören üniversite öğrencileri katılabilir. WAT üniversite öğrencilerinin yaz ayları süresince ABD kültürünü ve yaşam tarzını tanımalarına imkan sağlayan, bunu yaparken de masraflarını karşılayabilmeleri amacıyla… Öğrenciler program süresince oteller, kamplar, restaurantlar, eğlence parkları, kumarhaneler, ulusal parklar, süper marketler, alış veriş merkezleri, yüzme havuzları…
WAT Progam Ücreti Başvuru Şartları Pasaport ve J1 Vizesi
Work and Travel programına katılmaya karar vermekle macera ve heyecan dolu bir yaz tatiline, yeni arkadaşlıklara ve yeni bir kültüre de merhaba diyorsunuz.Fiyat 1950$ Size mükemmel hizmeti nasıl sunacağımızı biliyoruz. Work and Travel’a başvurmaya karar verdiyseniz nerede yaşadığınızın, hangi üniversitede eğitim gördüğünüzün önemi… Vize aşamasında, LEDA Yurtdışı Eğitim olarak yaptığımız binlerce vize başvurusunun ve yılların verdiği deneyim ile eksiksiz bir başvuru yapmanızı sağlamak amacıyla yardımcı oluyoruz.
Vergi İadesi – Tax Refund Sağlık ve Sosyal Güvenlik WAT Firma Seçimi
WAT programını tamamlayıp Türkiye’ ye döndükten sonra da sizi yalnız bırakmıyoruz. ABD’ de ödediğiniz vergilerin iadesi konusunda bize her zaman danışabilirsiniz. Work and Travel katılımcısı olarak Amerika’ ya giden tüm öğrencilerin sosyal güvenlik numarası alması ve sağlık sigortalarının yapılması yasal zorunluluktur. WAT mağdurlarından biri olmak istemediğiniz için firma seçimini doğru yapmak temel amacınız… Fakat nasıl yapacaksınız? Doğru firmayı bulmak için ne yapmalısınız?