Uzaktan Eğitim-Distance Learning

UZAKTAN ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ-DISTANCE LEARNING

 

Sınırlı zamanınız varsa, eğitim için başka bir şehire gidemeyecek durumdaysanız veya bir lisans eğitimi için en uygun yeri ve zamanı kendiniz belirlemek istiyorsanız uzaktan üniversite eğitimi tam size göre. Gün içinde sizin için en uygun zamanda derslere girebilirsiniz,. Tamamen online bir ortamda üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Aldığınız uzaktan eğitimin sonunda aday öğrenci ilgili üniversitenin diplomasını elde eder.

Uzaktan eğitimde öğrenciler danışman akademisyenlerel internet ortamında bire bir görüşebilir, telefon veya e-mail aracılığıyla iletişime geçebilirler.

Dersler kampüs içerisinde devam eden kurslarla aynı zamanda başlar ve aynı zamanda biter. Öğrencilerin ve akademisyenlerin katılımıyla dersler dinamik ve çoğu zaman tahmin edilenden çok daha verimli bir şekilde devam eder. Yine kampüs içi eğitimde olduğu gibi belirli bir müfredat uygulanır, çalışılan konularla ilgili durum analizleri, alıştırmalar ve testler yapılır. Tüm çalışmalar, projeler ve araştırmalar online olarak sunulur, sınavlara online olarak internet ortamında girilir.

 

AVANTAJLARI

Flexibility – Zamanınız kısıtlıysa veya full time olarak çalışan biriyseniz, istediğiniz eğitime sahip olabilmek, kendinizi daha fazla geliştirebilmek için dilediğiniz yerde ve zamanda eğitim alabileceğiniz online eğitim, bulunmaz bir şanstır.

Ulaşılabilirlik – Online eğitim programları her ders için üniversite kampüsüne gelemeyen öğrencilere veya geleneksel kampüs içi eğitim alma şansı olmayan adaylar için sunulan mükemmel bir hizmettir. Özel ders yazılımları ve e-mailler aracılığı ile derslere ulaşan adayların yapması gereken tek şey eğitim materyallerini indirmek ve gerekirse bir yazıcıdan çıktısını almaktır. Böylece doğrudan ulaşabileceğiniz ders materyalleri ile hem paradan hem de zamandan kazanç sağlarsınız.

İletişim – Uzaktan eğitim akademisyenlerle ve diğer öğrencilerle iletişim için bir çok seçenek sunar. Online tartışma panoları, sohbet odaları, e-mailler sınıf projelerine ve tartışmalarına katılımı sağlamak amacıyla, öğrenci motivasyonunu artırmaya yönelik çeşitli aktivitelerdir.

Fayda – Her öğrencinin kendine özgü bir öğrenme ve çalışma şekli vardır. Akademisyenler online eğitim ortamına kendi eğitim tekniklerini ve metodlarını adapte ederek, çeşitli kaynaklardan sağlanan eğitim materyalleri paylaşırlar. Böylece öğrenciler de daha iyi öğrenmelerine yardımcı olacak materyalleri ve teknikleri seçebilirler.

Erişim – Online eğitim sistemi öğrencilere 7 gün 24 saat elde edebilecekleri kaynak ve materyaller sunar. Öğrenci kendisi için en uygun zamanda ve yerde ders materyallerine ulaşabilir, örnek testler çözebilir.

Üniversite ve bölümlerle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin….

 

BÖLÜMLER

LİSANS EĞİTİMİ ( 3 SENE ) YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ( 1 SENE )

 Pazarlama, Finans, Lojistik, Banka Yönetimi, Avrupa Çalışmaları, Finans ve Bilgisayar Yönetimi, İnsan Kaynakları, Sigorta Yönetimi, Psikoloji, Hukuk, Moda Tasarımı, İş Hukuku, İç mimarlık, Kargo Yönetimi, İşletme, Turizm, Bankacılık, Dijital Pazarlama, Enerji Yönetimi, Küresel Pazarlama Stratejileri, Sağlık Yönetimi, Halkla İlişkiler, Proje Yönetimi, Reklamcılık, vb.

LİSANS TAMAMLAMA : Yukarıda ki bölümlere aldığınız dersleri saydırarak, eğitiminizi dört seneye tamamlayabilirsiniz.