İşlemlere Başlamak

Leda Eğitim aracılığıyla yurt dışında eğitim almaya karar verdiyseniz, aşağıdaki adımları takip ederek işlemlere başlayabilirsiniz;

√ Şahsi bilgilerinizi, gideceğiniz eğitim kuruluşuna ait detayları ve konaklama tercihlerinizi içeren Leda Yurtdışı Eğitim kayıt formunu tam olarak doldurarak, imzalamanız. (kayıt formunu ofislerimizden veya e-mail ile temin edebilirsiniz.)

√ Durumunuza uyan depozit miktarını doğrudan Leda Yurtdışı Eğitime ödemeniz veya banka hesabına yatırarak dekontu danışmanınıza ulaştırmanız. (depozit miktarı ve banka hesap bilgilerini Leda Yurtdışı Eğitim ofislerinden öğrenebilirsiniz.)

√ ABD kayıtları için; gideceğiniz eğitim kuruluşundan I-20 (kabul belgesi) getirtilebilmesi amacıyla, ABD’ de ki masraflarınızı karşılayabilecek nakdinizin (size veya sponsorunuza ait) olduğunu gösterir İngilizce olarak yazılmış banka referans mektubu. (gösterilmesi gereken miktara ilişkin lütfen Leda Yurt dışı Eğitimden bilgi alınız.)

Depozit ekstra bir ücret olmayıp, vize alındıktan sonra eğitim alacağınız okulun toplam ücretinden düşülür. Öğrenci kalan kurs bedelini, vize alındıktan sonra ve eğitimine başlamadan önce, Leda Yurt dışı Eğitime yada okulun kendi hesabına havale çıkarmak suretiyle yatırır. Öğrenci kurs bedelinin tamamını okula havale etmeyi tercih ederse, alınan depozit iade edilir.

Leda Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı okulların belirlediği eğitim bedelinin dışında ekstra bir ücret almamakta, hatta bir çok okulda orijinal fiyatlarının da altında promosyonlu fiyatlar sunabilmektedir. (Lütfen bizden aldığınız fiyatları okulların orijinal kataloglarından veya web sayfalarından kontrol ediniz) Leda Eğitim okullarla yaptığı anlaşmalar neticesinde, tüm gelirini yurtdışında bulunan okullardan sağlamaktadır; dolayısıyla öğrencilere verdiği hizmetlerden dolayı, herhangi bir ekstra ücret talebinde bulunmamaktadır. (Avusturya, Almanya, Bulgaristan üniversite yerleştirme hizmeti hariç)

Zaman açısından sıkıntı yaşanmaması için, yurt dışında eğitiminize başlamayı planladığınız tarihten en az 1,5 ay önce işlemlerinizi başlatmanızı tavsiye ederiz.